Pensieri….

Edhe pse jam e çmendur, çdo ditë jam një femër ndryshe. Një herë plot guxim, një herë e stepur. Një herë e nxituar dhe herë tjetër e ndrojtur. E pasigurtë dhe e vendosur. E ëmbël dhe arrogante.Jam e çmendur, e gjitha e çmendur. Disa herë qaj. Thuhet se në ato çaste femrat duan vetëm një përqafim. Nuk e di ku ndodhet qenja ime tashmë, por vë bast se është në kërkim të ëndrrave. Une jam e çmendur, totalisht e çmendur, por te kam dashur çmendurisht…”

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...